logo

Kategori Arşivi ‘Kadınlar’

Zeytinyağlı Saç Bakım Maskeleri

Şaç Bakımı

Saç bakımı maskeleri içinde en doğal ve en etkili yöntem olan hiç kuşkusuz doğal yağlar kullanılarak hazırlanmış maskelerdir. Zeytinyağlı saç maskesine ile ilgili bir sürü tarif ve uygulama yöntemi vardır. Ancak ben bu konuda saçları yıpranmış, çok fazla dökülen, canlılığını ve parlaklığı kaybetmiş bütün saçlar için çok etkili olan bir saç bakım maskesi tarifleri vereceğim.

DÖKÜLEN SAÇLAR İÇİN SAÇ BAKIM MASKESİ ;

– 3 Çorba kaşığı zeytinyağı
– 2 Yumurta
– 1 E vitamini kapsülü
– 2 Çorba kaşığı badem yağı
Malzemeleri karıştırıp saçınıza sürün 30 dk bekleyip güzelce yıkayın. Bu saç maskesini haftada 2 kez yapabilirsiniz.

YIPRANAN SAÇLAR İÇİN SAÇ BAKIM MASKESİ ;
– 3 Çorba kaşığı zeytinyağı
– 2 Çorba kaşığı bal
Maskeyi saçınızda 1 saat bekletin ve saçınızı yıkayın. Bu maskeyi haftada 2 defa uygulayabilirsiniz.

PARLAK VE YUMUŞAK SAÇLAR İÇİN SAÇ BAKIM MASKESİ ;
– 1 Adet muz
– 3 Çorba kaşığı zeytin yağı
– 1 Çorba kaşığı badem yağı
Muzu iyice ezin ve zeytinyağı ile karıştırıp saçlarınıza sürün. 30 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır. Bu saç maskesini haftada 1 kez yapabilirsiniz.

NOT: Maskeleri yaptıktan sonra saçlarınızı en fazla 2 kez şampuanlayın. Yağ çıkmıyor diye defalarca şampuan kullanırsanız saçlarınıza yaptığınız bakım boşa gider saçlarınız fazla şampuan kullanmaktan dolayı kurur.


2014 Zara Sonbahar Kış Palto Modelleri

zara palto kaban modelleri (4)

Son Moda 2014 Zara Sonbahar Kış Palto modelleri kış ayının gelmesiyle mağazalardaki yerlerini aldılar.

Zara Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez giyim ürünlerinin yer aldığı bayanların çok talep ettikleri bir marka. Kış mevsiminin vazgeçilmezleri arasında yer alan paltolar, modanın büyük ismi olan Zara tarafından 2014 modası için çok şık ve bir okadar etkileyici tasarımlarla bizlerin karşısında.
Örnek modelleri gördüğünüzde hayran kalacağınızdan eminim, ihtiyacınız olmasa bile kendinize hemen bir palto almayı düşünebilirsiniz.
(daha&helliip;)


30 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

burclar-gunluk-burclar

Koç
Hedefinize ilerliyorsunuz Sorumluluklar artıyor. Amaçlarınıza ulaşmak göre henüz hırslısınız fakat katı çok engeli okunuşu aşacaksınız. Çabalarınızı sürdürmeye itina göstermeli, kararlılık göstermelisiniz. Cumartesi günü tamamlanması gerekli olan işler yüzünden zamanınızı henüz sağlıklı planlamaya bakın. Kusursuz olarak kontrol edemediğiniz durumlar ortaya çıkabileceği göre paniğe kapılmamalısınız. Bugünlerde işleriniz okunuşu sizi duygusal yönde meşgul edebilecek ailevi evet da eve ait konular arasındaki hassas dengeyi korumaya bakmalısınız.

Boğa
Ufkunuzu yenileyin Hafta bitiminde düşüncelerinizde henüz kararlı okunuşu huzurlu olabilirsiniz. Kimisi durumlar, tartışmalar yüzünden fikirlerinizi evet da hayat görüşünüzü korumanız güfte konusu olabilmektedir .Sizi zihinsel açıdan meşgul kılabilecek katı çok değişim güfte konusu olabilmektedir .Yapıcı olabileceksiniz. Farklı düşünceler karşısında dengede olmaya bakın. Hafta bitiminde size yeni öneriler getirebilecek kişiler evet da eğitimler gündeme gelebilir. Uzaklarla ilgili işler okunuşu yolculuklar da mümkün.
(daha&helliip;)


31 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

burclar-gunluk-burclar
Sevgili Koç
Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine oranlı bir dönemdesiniz fakat bunu zorlaştıran bir takım psikolojik nedenler olabilmektedir .Bu engellerden kurtulmanız okunuşu hayatınızı yenileştirmeniz gereklidir. Zihinsel olarak vakit zaman olabildiğince dalgınsınız. Bu vaziyette hata yapabilirsiniz. Eğer duygularınız bir kişi ile ilgili aksi birşeyler söylüyorlarsa o insandan uzak durmaya çaba edin.

Sevgili Boğa
Bazı kimseler göre fedakarlıklara katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumlardan ziyade hoşlanacağınız söylenemez fakat kendinizi zorunlu hissedeceğiniz göre katlanacaksınız. Bir arkadaşınızın yararına, mühim bir işten veya olası bir muhalif cins ilişkisinden vazgeçebilirsiniz. Gerek iş, gerek duygusal ilişkilerde istiklal ihtiyacı duymanız olasıdır.
(daha&helliip;)