logo

iPhone Nasıl Aktive Edilir?


Sponsorlu Bağlantılar


iPhone telefonunuzu aktivite etmeniz için yapmanız gerekli olan ilk şey iPhone telefonunuza GÜMÜŞ kartınızı takın daha hemen sonra PIN numarasını girin bundan hemen sonra iPhone’ninizi aktive etmeye hazırsınız demek oluyor.

iphone

Aktivasyon için USB 2.0’ı karşılayan müşterek PC ya da Mac bilgisayara, Mac OS X 10.4.1o, Windows XP SP2, Windows Vista ya da Windows 7 işletim sistemine, asgari 1024×768 ekran çözünürlüğüne, iTunes programına, iTunes hesabına ve müşterek internet bağlantısına ihtiyacınız var.

iPhone cep telefonunuzu aktive erişmek için iTunes programını kullancaksınız . Şayet bilgisayarınızda iTunes yüklüyse programın son sürümünün yoğun olduğundan güvenli olun,son sürüm değilse iTunes u güncelleyin.Hiç yoğun değilse iTunes u bilgisayarınıza yükleyin . Hemen Sonra telefonun kutusundan çıkan kablo sayesinde iPhone’u bilgisayarın USB girişine bağlayın.iPhone bağlandığı anda iTunes kendiliğinden açılarak sizi yönlendirecek. Bu şekilde iPhone’unuzu aktive ederek bütün fonksiyonlardan yararlanmanız mümkündür .

Sponsorlu Bağlantılar


Benzer Konular