logo

Facebook’a kayıt olma


Sponsorlu Bağlantılar


Facebook’a kayıt olma

facebook

Facebook dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesidir. Bir çok otorite tarafından dünyanın en güvenli ve en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi olarak kabul edilmekte olan Facebook son derece yaygın olarak kullanılmaktadır. Facebook içerisinde profillerin olduğu insanların etiketlenebilecekleri ve sayfalar oluşturarak yaygın olarak gündem yaratabileceğiniz bir sosyal paylaşım sitesidir.

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi olan Facebook son yıllarda kullanıcıların bilgilerinin kurumlara veya devlete gönderilmesi ile ünlü olan bir sitesidir. İnsanların İP Bilgilerinin veya kişi,sel bilgilerin başka kurumlarla paylaşılmasının sonucunda özel ve kişisel hayat tehdit altına girdiğinden insanlar yavaş yavaş başka sosyal paylaşım siteleri aramaya başlamışlardır.

Facebook kayıt olma işlemi facebook.com sitesinden olmaktadır.


Eğer siz de Facebook’la ilgili kulaktan dolma bilgilerle Facebook’a kötü gözle bakanlardansanız mutlaka ama mutlaka Facebook’a kayıt olmalı sosyal medya Hesabınızdan Facebook’un kötü bir şey olmadığını öğrenmelisiniz. Facebook, insanların birbirleri ile iletişim halinde olmalarını sağlayan son derece kapsamlı ve geniş bir sosyal medya ağı olsa da ticari anlamda da günümüzde büyük önem arz etmekte olan bir sitedir.

Facebook dünya üzerinde rakibi olmayan ve son derece güvenli olan kişisel ve özel bibilerinizin kimseyle paylaşılmadığı bir ortamdır. Facebooka kayıt olduktan sonra siz de çocukluk arkadaşlarınız, ilkokul arkadaşlarınız hatta tanımadığınız aile üyelerinizi dahi bulabilirsiniz.

Facebook’a Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: >

Benzer Konular