logo

Etiketler ‘banka hesabimda ne kadar para olduğunu öğrenmek’

İş bankasi hesabimda ne kadar param var?

Türkiye iş bankasi ülkemizin en fazla kullanılan bankaların başında geliyor. özellikle basit internet bankancılığıyla müşterilerinide memnun etmekte. iş bankasi hesabinizdaki paraya bakmak istiyor ve yakınlarınızda atm veya banka bulunmadığından bakamiyorsanız eğer.

Internet bankancılığını www.isbank.com.tr ‘den açabilir veya banka’dan ilgili memura danışarak açabilirsiniz. internetin olduğu her yerden o zaman hesabiniza bakabilir ve istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. şuanda internet bankancılığınıda açamiyorum derseniz eğer o zaman  444 0 202 nolu telefondan bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Diğer bankalar’daki hesaplarınıza bakmak içinse banka hesabımda ne kadar para olduğunu öğrenmek adlı konumuza bakabilirsiniz.


Ziraat bankasi hesabimda ne kadar param var?

Türkiye cumhuriyeti ziraat bankasi hesabinizdaki paranıza bakmak istiyorsanız ve bakabilceğiniz bir atm yakınınızda yoksa yada banka bulunmuyorsa yakınızda yapacağınız en doğru şey internet bankancılığını işleme koymanızdır.

Internet bankancılığı hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilir veyahut www.ziraat.com.tr adresinden internet bankancılığını açabilirsiniz. ben hemen hesabımdaki parayi öğrenmek istiyorum derseniz eğer 444 0 000 numaralı telefondan hesabınızda kaç para olduğunu sorgulayabilirsiniz..

Diğer bankalar’daki hesaplarınıza bakmak içinse banka hesabımda ne kadar para olduğunu öğrenmek adlı konumuza bakabilirsiniz.