logo

Avea cep telefonu kampanları


Sponsorlu Bağlantılar


Günümüzde gsm şirketlerinin rekabetleri son zamanlarda bi hayli kızıştı diyebiliriz. özellikle sabit hatlı olan üyelere cep telefonu satarak bu telefonun fiyatının faturaya yansıtılması müşterileri bi hayli memnun etmişe benziyor.

Son çıkan iki kampanyadan sizlere bilgilendirmeye calişacaz.  bu kampanlardan dilerse faturasız müşterilerde sahip olabilirler.

Nokia markasının c3 modeli ve 808 modeliyle kampanya yapan avea’da tercihlerinizi 808’den yana kullanmanızı tavsiye ederiz. günümüzdeki en modern teklonojilerle donatılmış bu cep telefonu işinizi görür.

AVEA Nokia C3-00 Kampanyası: Nokia C3-00 faturasız Avea müşterilerine özel olarak sunulan cep telefonu kampanyalarından birisidir. Anlaşmalı bankalarla yapılacak alışverişlerde ayda 28.50 TL ödeyerek 12 ay taksitle Nokia C3-00 marka cep telefonuna sahip olabilirsiniz. Nokia C3-00 telefonunuzda bulunan geniş ekran özellikle internette rahatlıkla dolaşabilmeniz için tasarlanmış. Tercihiniz Nokia C3-00 olacaksa şimdiden iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

AVEA Nokia 808 Kampanyası: Devrim yaratan 41 mp pureview teknolojisine sahip, az ışıklı ortamlarda çekim yapabilen ve üstün ses kalitesi ile Full HD video çekebilen yeni Nokia 808 Pureview şimdi Türkiye’de ilk kez Avea’da. Nokia 808 her ay her yöne 1000 Dk ses, 1000 SMS ve 2GB interneti ile ayda 120TL, interneti paketi seçenekleri ile birlikte ayda 76 TL’den başlayan fiyatlarla sizlerle.

Sponsorlu Bağlantılar




Etiketler: > >

Benzer Konular