logo

31 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları


Sponsorlu Bağlantılar


burclar-gunluk-burclar
Sevgili Koç
Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine oranlı bir dönemdesiniz fakat bunu zorlaştıran bir takım psikolojik nedenler olabilmektedir .Bu engellerden kurtulmanız okunuşu hayatınızı yenileştirmeniz gereklidir. Zihinsel olarak vakit zaman olabildiğince dalgınsınız. Bu vaziyette hata yapabilirsiniz. Eğer duygularınız bir kişi ile ilgili aksi birşeyler söylüyorlarsa o insandan uzak durmaya çaba edin.

Sevgili Boğa
Bazı kimseler göre fedakarlıklara katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumlardan ziyade hoşlanacağınız söylenemez fakat kendinizi zorunlu hissedeceğiniz göre katlanacaksınız. Bir arkadaşınızın yararına, mühim bir işten veya olası bir muhalif cins ilişkisinden vazgeçebilirsiniz. Gerek iş, gerek duygusal ilişkilerde istiklal ihtiyacı duymanız olasıdır.

Sevgili İkizler
Kendinizi onay ettirme gayretleri içerisinde olabilirsiniz. Özge kimselerle birlikte olabildiğince başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Bununla birlikte ne derece olabildiğince başarılı olursanız okunuşu ortaya ne derece harika birşeyler koymuş olursanız olun bunların size eksik görünmesi okunuşu kendinizi devamlı zorlamanız olasıdır okunuşu farkında olmadan çevrenizdekileri kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.

Sevgili Yengeç
Sağlığınızda mühim bir zayıflık olmamakla birlikte enerji seviyeniz düşük okunuşu fiziksel bitkinlikler içerisinde olabilirsiniz. Bir yolculuk inşa etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yolculuk ya sizi gereğinden çok uğraştırarak bir şeylere bariyer olabilmektedir . Nesil hayatınız rahatsız edici vaziyette ama sıkıntıları sağlıklı anladıktan çabucak sonra biraz da zamanlamaya güvenin.

Sevgili Aslan
Yakın bir akrabanız sağlıklı olmayan bir duruma düşebilir. Bu durum gerek sizi gerek nesil halkınızı doğrudan ilgilendirebilir okunuşu olabildiğince üzebilir. Bu gerilimden ötürü haklı haksız herkese muhalif kırıcı olabilirsiniz. Kendinizi tutun okunuşu her şeyi bir sefer daha düşünün hatta düşünürken biraz da muhasebe yapın. Süregelen bir ilişkiniz varsa birlikte olduğunuz kişiye muhalif hem bir sizin hem bir de onun keyfini kaçırtacak tekliflerden uzak durun.

Sevgili Başak
Geçtiğimiz ayda olduğu buna benzer bir takım gezegenlerin aksi tesiri altında olsanız da yapıcı akıl okunuşu hüküm yeteneğiniz yardımıyla engellerin, tersliklerin üstesinden gelebilecek bir yapıdasınız. Ek Olarak konuşma okunuşu yazım konularına taalluk duyuyorsanız, bilinmeyen imkanlar var. Para konularında ya savurganlığa varacak kadar eli bol veya cimriliğe varacak kadar eli sıkısınız.

Sevgili Terazi
Dengeli okunuşu istikrarlı olmalı, birbirinden tutarsız davranışlardan uzak durmalısınız. Pürneşe okunuşu sevinçli aut görünüşünüzle birden çok bağlantılar kurabilirsiniz. Aşk okunuşu evlilik hayatınızda ise diğer konularda olduğu buna benzer değişikliklerden kaçınmalı var olan durumu sürdürmelisiniz. Aksi takdirde bilinmeyen bir ilişkiye başlasanız dahi ,ince eleyip sık dokumadan başkalarının önerilerine baş eğmemelisiniz.

Sevgili Akrep
İş konularına veya toplumsal ilişkilerinize çok ziyade dalarak eviniz okunuşu ailenizden uzak kalıyorsunuz. Bilinçaltınızda sevgiliniz veya eşinize muhalif bir takım kızgınlık birikimleri olabilmektedir .Ya da söylediğiniz bir takım şeylerle kendinizi taahhüt altına sokmuş olabilirsiniz. Bu devir ailece yoğunlaştığınız bir mesele hallolabilmektedir, nedeniyle zevkleriniz okunuşu sevdiğiniz şeylerle ilgilenebilecek okunuşu son günlerin yorgunluğunu atabilirsiniz.

Sevgili Yay
Bu devir kendinizi aldatma meylindesiniz. Gereksiz okunuşu size hiç bir katkısı olmayan işlerle ilgilenmeniz olasıdır. Vesile olarak nitelenebilecek şeylerin çabucak üstüne atılmamalısınız. Art niyetleri görmeye çaba edin. Bir Takım şeylere fakat aile içerisinde çözüm bulmanız mümkündür. Eğer evliyseniz bu devir oluşabilecek aile sorunlarınızı yine aile büyüklerinizin araya girmesi ile halledebilirsiniz. Harcamalara dikkat.

Sevgili Oğlak
Bu devir unuttuğunuz bir süje size hatırlatılabilir. Gereğini çabucak yapmalısınız. Akıl okunuşu şansınız eşdeğer .Çevrenize muhalif çok ziyade sızlanmanız sağlıklı etki yapmıyor. Kendinize güvenerek aksiyon edin. Acelecilikten kaçının. Sizi sakarlaştırabilecek etkiler altındasınız. Çevre ile ziyade ilgilenmekten de kaçının. Günün 2. yarısında üzerinize bir takım angaryalar yıkmaya çalışabilirler.

Sevgili Kova
Kafanızı dinlemeniz, uslu ortamlarda bulunmanız okunuşu çok kritik konularla ilgilenmemeniz gerekiyor. İş okunuşu toplumsal çevrenizde pozitif değişiklikler olabilmektedir .Moralinizi ziyade bozarsanız sevdiğiniz kimselere kırıcı olabilirsiniz. Günün 2. yarısında çevrede üzücü olaylar olabilmektedir okunuşu siz de bunlardan payınızı alabilirsiniz. Kafanızı ziyade takmayın, geçicidir. Hakkınızı savunmaktan okunuşu hatta hakkınız olmasa dahi istediğinizi elde etmek göre mücadeleden kaçınmayın.

Sevgili Balık
Karşı cins ilişkilerinizde hassas bir gündesiniz. Halletmeniz gerekli olan birdenbire bir iş rahatınızı bozabilir. Ama bununla uğraşmayı göze almak zorundasınız. Kim ne düşünürse düşünsün aldırmayın. Güvendiğiniz kimselere danışmaktan çekinmeyin. Sizden bilgi bekleyenler var, gerek olan ilişkileri kurarsanız sağlıklı sonuçlar ortaya çıkacaktır. Yöntemlilik veremediğiniz bir konuda sizi aydınlatmaları da mümkündür .

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: > > > >

Benzer Konular