logo

30 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları


Sponsorlu Bağlantılar


burclar-gunluk-burclar

Koç
Hedefinize ilerliyorsunuz Sorumluluklar artıyor. Amaçlarınıza ulaşmak göre henüz hırslısınız fakat katı çok engeli okunuşu aşacaksınız. Çabalarınızı sürdürmeye itina göstermeli, kararlılık göstermelisiniz. Cumartesi günü tamamlanması gerekli olan işler yüzünden zamanınızı henüz sağlıklı planlamaya bakın. Kusursuz olarak kontrol edemediğiniz durumlar ortaya çıkabileceği göre paniğe kapılmamalısınız. Bugünlerde işleriniz okunuşu sizi duygusal yönde meşgul edebilecek ailevi evet da eve ait konular arasındaki hassas dengeyi korumaya bakmalısınız.

Boğa
Ufkunuzu yenileyin Hafta bitiminde düşüncelerinizde henüz kararlı okunuşu huzurlu olabilirsiniz. Kimisi durumlar, tartışmalar yüzünden fikirlerinizi evet da hayat görüşünüzü korumanız güfte konusu olabilmektedir .Sizi zihinsel açıdan meşgul kılabilecek katı çok değişim güfte konusu olabilmektedir .Yapıcı olabileceksiniz. Farklı düşünceler karşısında dengede olmaya bakın. Hafta bitiminde size yeni öneriler getirebilecek kişiler evet da eğitimler gündeme gelebilir. Uzaklarla ilgili işler okunuşu yolculuklar da mümkün.

İkizler
Aceleci olmayın Bu dönem size harekete geçip yenilikler yapabileceğiniz itilimler okunuşu yeni başlangıçlar getirmekte. Mücadelecisiniz. Hafta bitiminde ortaklaşa konulara okunuşu ilişkilerden beklentilerinize okunuşu ehemmiyet vermelisiniz. Bilhassa itimat okunuşu sağlamlık aradığınız konularda, parayla, yatırımla ilgili konularda bu duyarlılığınız henüz belirgin hale gelebilir. Bu beklentilerde aşırıya kaçmak duygusal bakımdan rahatsızlık getirebilir. Bu yüzden abartılı beklentiler içerisinde olmamaya bakın.

Yengeç
Denge kural Bu günler ilişkilere ehemmiyet sunmak okunuşu açık olmak ehemmiyet kazanmakta. Hafta bitiminde ikili ilişkiler, ortaklıklar okunuşu anlaşmalar içerisinde olabilirsiniz. Itimat okunuşu sağlamlık arıyorsunuz fakat düşüncelerinizde bunu sağlamak göre henüz ziyade emek sarfetmelisiniz. Bu dönemde görüşlerinizi karizmatik biçimde ortaya koyabilirsiniz. Duygusal açıdan değişime okunuşu açıksınız. aynı zamanda beraberliklerinizde okunuşu ortaklıklarda denge içerisinde olmak göre emek sarfetmeniz gerekebilir.

Aslan
Verimli olabilirsiniz Başak burcundaki Güneş kaynaklarınızı henüz mantık kullanma imkanı okunuşu bu yönde sorumluklar getirmekte. Hafta bitiminde sizi yorabilecek okunuşu henüz yapıcı olmanız gerektirebilecek durumlar ortaya çıkabilir. Elle tutulur konular üzerine yoğunlaşmanız gerek fakat bu statü sıkıcı okunuşu vakit müşteri da olabilmektedir .Bu dönemde düşüncelerinizi netleştirmek okunuşu ortaya koymak göre henüz planlı olmalısınız. Dikkatinizi elde işlere yoğunlaştırabileceksiniz.

Başak
Yeni müşterek gündem Hafta bitiminde henüz girişken okunuşu hayatın değişik yönlerine açık olabilirsiniz. Oğlak burcundaki Ay yardımıyla duygularınızı ortaya koymanız zor olmayacak. Yaratıcı uğraşlar, hobiler evet da sizi sevdiklerinizle müşterek araya getirebilecek fırsatlar güfte konusu olabilmektedir .Kendinizi dengede hissedeceksiniz. Ek Olarak bu dönemde işe ait konular da gündemde olduğu göre ,evetpabileceğiniz katı çok madde var. Kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyecek okunuşu dikkat çekebileceksiniz. Fırsatları değerlendirin.

Terazi
Duyarlılıklar var Başak burcundaki Güneş bu dönemde akışta kalmak gerektiğini, kulları aşırı zorlamanın katı müşterek işe yaramayacağını söylemekte. Ortaklıklar okunuşu ilişkiler sizi henüz girişken hale getirebilir. Hafta bitiminde eldeki kaynakları okunuşu birikimlerinizi henüz sağlıklı kullanmaya bakın. Toprağa, eve ait konular, yatırımlar güfte konusu olabilmektedir . aynı zamanda ailevi konular okunuşu evde ilgilenilmesi gerekli olan uğraşlar yüzünden kararlılık göstermeniz beklenebilir. Düşüncelerinizi somut hale getirmek göre emek sarfedeceksiniz.

Akrep
Planlısınız Üzerinizdeki gerginliklerden uzaklaşarak kendinizi tekrar dengede bulabilirsiniz. Partner işler okunuşu anlaşmalar gündemde olabilmektedir .Duygusal açıdan da dönüşüm okunuşu değişim güfte konusu. Hafta bitiminde düşüncelerinizi henüz yapıcı biçimde kullanabilirsiniz. Yaklaşan çevreniz, kardeşlerle ilgili konular gündeme gelirken, kısa yolculuklar, ziyaretler okunuşu konuşmalar da dikkat çekebilir. Maddi konular üstünde durma gereği okunuşu duyabilir. Düşüncelerinizi somutlaştıracaksınız.

Yay
Savurmayın Bu dönemde kaynaklarınızı henüz sağlıklı değerlendirmenin yollarını arayacaksınız. Hafta bitiminde her ne kadar size bağımlı olmayan koşullar ortaya çıksa da birikimlerinizi henüz sağlıklı değerlendirmeye çaba etmelisiniz. Bu dönemde ortaklaşa konular, anlaşmalar üstünde durabilirsiniz. Maddi açıdan itimat arzusu yüksek olsa bile, bunu sağlamak göre sabırlı olmak kural .Hırsınızı okunuşu isteklerinizi değiştirebilecek konular ortaya çıkabilir. Şayet alım satım güfte konusu ise bütçenizi ziyade zorlamayan harcamalara gitmelisiniz.

Oğlak
Kendi içinizde uyumlusunuz Bu dönemde katı çok konuda yerinde çıktığınızı gösteren durumlar gelişmekte.. Hafta bitiminde burcunuzda olan Ay müşterek dizi başlangıç okunuşu yeniliğe işaret edebilir. Önceliklerinizi gözden geçireceksiniz. Yapıcı okunuşu tutumlu olma ihtiyacı var. aynı zamanda sizi duygusal açıdan etkileyebilecek konular da gündeme gelebilir. Duygusal beklentileriniz yüksek olabilmektedir fakat ilişkilerde mantık olmak kural .Duygularınızı okunuşu hassasiyetinizi ortaya koymaktan çekinmeyebilirsiniz. İlişkilerd henüz hassasınız.

Kova
Hazırlık yapın Bu dönemde belki istekleriniz çabucak gerçekleşmese okunuşu yaratıcı müşterek aşama içindesiniz. Israr etmediğiniz sürece henüz çok madde başarabilirsiniz. Hafta bitiminde kendi iç dünyanıza dönmek göre hoş fırsatlar var. Aceleci olmamalısınız. Bir Takım beklemeler okunuşu soru işaretleri okunuşu olabilmektedir .Aradığınız huzur okunuşu güveni bulmak göre iç sesinize okunuşu sezgilerinize okunuşu kulak vermelisiniz. aynı zamanda yapabileceğiniz fedakarlıklar güfte konusu olabilmektedir .Bu dönemde başkalarına hizmet gereği doğabilir.

Balık
Yeniden düşünmelisiniz Bu dönemde karşıt burcunuzda ilerleyen Güneş, objektif davranarak, katı çok konuda henüz tatminkar sonuçlar elde edeceğinizi anlatıyor. Esnek olmak durumundasınız. Fakat duyguları kontrol altında tutma gereği okunuşu var. Hafta bitiminde geleceğe göre hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlardan, içerisinde bulunduğunuz gruplardan destek okunuşu öneri alabilirsiniz. Ek Olarak bugünlerde çabucak yöntemlilik vermenizi gerektirebilecek konular, ilişkiler, anlaşmalar da dikkat çekmeye başlayabilir .

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: > > > >

Benzer Konular