logo

xseslidunya chatroulet sitesi


Sponsorlu Bağlantılar


Chatroulette sitemizin asıl amacı bay ve bayanları bir araya getirip sıkı dostluklar kurdurmaktır. Sitemizde anlık olarak binlerce kişi olup istediğiniz kişi ile sohbet imkanı sunmaktadır. Sitemizde düzenlenen oyunlar ile keyifli vakit geçirip güzel dostluklar kazanabilirsiniz. 2012 yılında son teknoloji ile sunulan sitemiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Chatroulette Türkiye  olarak binlerce kişiye ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Chatraw ve Seslimuhabbet kanallarında haftanın yedi gün yirmi dört saati yayın yapmaktayız. Bir kıvılcım ile başlayan dostluklar mutlu bir yuvaya bile dönüşebilir. Sanal ortamdaki sıkı arkadaşlıklarınız ise gerçek ortama bile taşınabilir.

Chatraw kanalımızda yazışma harici görüntülü sohbet dahi yapabilirsiniz. Görüntülü görüşerek aklınızdaki soru işaretlerini silip doyasıya sohbet edebilirsiniz. Bu kanalımızın bir özelliği ise toplu olarak bay bayan görüşme imkanı sağlamaktadır. Türkiye’de çok az sitede bulunan bu sistemi siz değerli kullanıcılarımıza duyurmaktan mutluluk duymaktayız. Chat raw kanalında dostluklar kurmak için ücretsiz üye olmak için sitemizde bulunan sesli kameralı sohbet resmine tıkladıktan sonra dilediğimiz ücretsiz rumuzu girerek sisteme kayıt olmalıyız. Daha sonra giriş yap ve bağlan butonları yardımı ile sitemizde görüntülü sohbete başlamış olacaksınız. Bu sistemde ayrıyeten mikrofon alabilir dinlediğiniz müzikleri diğer arkadaşlarınıza dinleterek DJ’lik yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber sınırsız eğlence için bu kanalımızı muhakkak deneyin. Sadece bir tık kadar yakınız.

KAYNAK : http://www.xseslidunya.com/chatroulette

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: > >

Benzer Konular