logo

TTnet kota sorgulama


Sponsorlu Bağlantılar


Türkiye’nin en büyük şirketi olan türk telekom’un hizmeti olan ttnet internet’i hepimiz kullanıyoruz istesekte, istemesekte, kazıklansakta, kazıklanmasakta kullanmayanımız yok çünkü alternatif yok.

Özellikle kota’lı kullanan arkadaşların genelde zarar gördüğü ttnet kota sorgulamaları hakkında bilgiler verelim istedik sizlere.

Çünkü kota aşımlarında gelen aşırı geniş faturalar insanların canını oldukça sıkıyordur. kota aşımıyla ilgili fiyatlar şu şekilde ttnet’de;

Paket Limiti Aşımında MB Birim Ücreti, 4 GB kotalı paketler için 0,009248 TL/MB, 6 GB kotalı paketler için 0,008323 TL/MB, Nete Davett Paketi için 0,018496 TL/MB’dir.

Fiyatlar mb üzerinden yazıldığı için aklınız karışmaması açısından güncel tarifileri öğrenmek için bu linkten yararlana bilirsiniz.

süpriz faturalarla karşılaşmamınız için fatura sorgulama işlemini en az ayda 3,4 kez  buradaki adresten ayda bir kaç kez yapmanızı öneririz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: > >

Benzer Konular

“TTnet kota sorgulama” Konusu İçin 1 Yorum Yapıldı

  1. hakan dedi ki:

    ben böyle kazıklayıcı bir firma daha hayatımda görmedim 62 lira gelmesi gereken fatura her ay 90-100 tl geliyor şerefsizler…

Yorum Yapınız