logo

Serdivan AVM


Sponsorlu Bağlantılar


Aslında bu yazıyı yazmakta oldukça geçte kalsak yinede yeni olan sitemizde sizlerle tanıştıralım serdivan alışveriş merkezini. Geçtiğimiz günlerde ilk sahibinden çok çüzi bir miktara satılan ve ikinci sahibiyle merhaba diyen serdivan avm’de neler var.

Öncelikli olarak biraz avm’nin özelliklerinden bahsedelim sizlere 90 mağaza büyüklüğüne hakim olan ve yaklaşık 1000 araçlık otoparki bulunan avm’miz 4 katlıdır. Haftanın bazi günlerinde özel standlar açılmaktadır. kapalı alanın belli yerlerinde bunlar araba fuarları, özel kolejlerin resim sergileri, ünlü kişilerin sergileri gibi.

Markaları sayacak olursak hepsini tek tek sayamayız fakat, Ali gür bayan kuaföründen pier cardin takım elbise mağazısına kadar. Lc waikiki, ykm,  migros, darty, teknosa, defacto, flo, mavi, koton, armine gibi giyim mağazaları mevcuttur. yemek katı 4. kat’dır ve aradığınız bütün fast-food ve restorant’lar mevcuttur.

Sinemaları tertemiz olan Serdivan avm’de cinemaximum sinemalari vardir.

Serdivan avm yaz saatlerinde sabah 10’da açılır akşam 23.00’da kapanır. Yaz boyunca her çarşamba, cuma ve cumartesi akşamlari saat: 19.30’dan itibaren avm terasta canlı müzik keyfi vardır tavsiye ederiz.,

 

adres: arabacı alanı mahallesi mehmet akif ersoy akif ersoy caddesi adapazari/sakarya
tel : 0264 777 18 20 (5 hat)

 

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: > >

Benzer Konular