logo

Melike ipek yalova kimdir, biyografisi, resimleri


Sponsorlu Bağlantılar


İlk etap’da muhteşem yüzyil dizinde tanıdık melike ipek yalova’yı güzelliği ve çekiciliğiyle sultan süleyman bile etkilendi ondan biz nasıl etkilenmeyelim. ispanyol prensesi isabella karakterini muhteşem yüzyilda canlandıran melike ipek yalova son olarak atv ekranlarında kenan imirzaoğlu’nun nişanlısı rolünde ayten alev’i canlandırıyor.

Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova’nın kızı Melike İpek Yalova, Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünün ardından Roma La Sapienza Üniversitesi’nde Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi’ üzerine master yapan Yalova, Babasının kendisini çok desteklediğini belirten Yalova, “Babam hukuk fakültesi mezunu ve de aynı zamanda konservatuarlı bir insan. Yıldız Kenter’in öğrencisi olmuş. Bu sektörü ve bu işi bildiği için bu kadar iyi bir ekip arasında işe başlamanın çok büyük bir şans olduğunu söyleyerek beni destekledi” dedi.

Karadayı dizisinde hakime hanıma karşı boy gösterecek olan ayten alev karakterini canlandıran melike ipek yalova daha ilk bölümden güzelliğiyle çok konuşulmaya başladı bile. birazda güzel oyuncuyu resimleriyle tanıyalım.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: > >

Benzer Konular