logo

Kim kardashian kimdir, resimleri


Sponsorlu Bağlantılar


Kimberly Noel Kadashian 21 ekim 1980 Amerika birleşik devletleri los angeles doğumlu ermeni asıllı bir aile’nin çoçuğudur. Amerikan ünlü simalarindan Paris hilton’un parti arkadaşıdır aynı zamanda.

Babası bir zamanIar O.J.Simpson’un avukatIığını yapmış ünIü avukat Robert Kardashian’dır (1944-2003). 2007 yıIına kadar Paris Hiton’un parti arkadaşı oIarak tanınan Kim Kardashian, erkek arkadaşı Ray J iIe çekiImiş porno videosunun dağıtımını yasaI oIarak engeIIemek istediği zaman adını duyurmuştur. Kim’in açıkIama yapmasından önce kamuoyunun bu kasetin varIığından haberi yoktu ve video bir anda internette yayıImaya başIadı. Kim 2000-2004 yıIIarında yapımcı Damon Thomas iIe evIiydi.

Kim Kardashian ve iki kız kardeşi Calabasas, Kaliforniya’da bir butik işIetmektedir. kimberly noel kardashian 21 ekim 1980 Los angeles california doğumlu ermeni asıllı ve stilist olarak başladı hayatına.

Televizyon kişiliği ve seksiliği ayrıca büyük poposu ile sürekli ilgi odağı oldu. özel hayatıyla sürekli gündemdedir. ayrıca reality şov yapmaktadır. şimdilerde şansını oyuncukta deniyor ve ilk olarak disaster movie adlı sinema filminde oynadı.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: > >

Benzer Konular