logo

Kategori Arşivi ‘Dekorasyon’

Dekorasyon Nedir, Ne İşe Yarar

dekorasyon

Bir evde yapılan estetiksel ve sanatsal düzenleme işlemine dekorasyon adı verilir. Bu düzenlemeler amaçlarına uygun olmalı ve en iyi şekilde eksiksiz yapılmalıdır. Bu işleme sanat dalı da denilebilir.

Tarihte canlıların her zaman dekorasyona olan bir merakı vardır. Bunun nedeni yaşanılan ortamı diğer ortamlardan farklı bir hale getirmek, benzersiz olmaktır. Bu dekorasyonların ardından yüzlerce tasarım oluşmuştur. (daha&helliip;)


2014 Genç Odası Takımı Modelleri

2014 genç odası takımları
Genç odaları için şık ve kullanışlı yepyeni mobilyalar ve genç odası takımları. 2014 Yılı modasına özel genç odası takımlarını çok beğeneceksiniz. Çocuklarınız büyüyor ve artık bir genç odasına ihtiyaç duyuyorsanız sizler için hazırladığımız genç odası takımlarını çok beğeneceksiniz sizin ve çocuğunuzun zevkine uygun bir genç odası modelini sayfamızda bulabilirsiniz.
(daha&helliip;)


Yeni Stor Perde Modelleri

stor perde modelleri

Son yıllarda evlerin ve ofislerin hemen hemen her bölümünde tercih edilen Stor perde modellerinden oluşan güzel bir sayfa hazırladık sizlere. Son derece şık olan stor perdeler evinize ve ofisinize ayrı bir güzellik katmaktadır. Sizlerde evlerinize veya ofislerinize yeni ve farklı perde modelleri arıyorsanız aynı zamanda çokda kullanışlı Stor perdeleri tercih edebilirsiniz. (daha&helliip;)