logo

Hotmail kaydol


Sponsorlu Bağlantılar


Çağımızın en büyük iletişim araçlarından birtanesi olan msn hotmail servislerinin nasil aktif hale getirilip üye olunduğuna dahil kissa bilgiler verelim bugünkü yazımızda.

Ilk olarak messenger sayfasına giriyoruz. Daha sonra karşınıza gelen sayfadan “Windows Live ID:” yazan yere alacağınız msn ismini girin ve yandaki uzantıdan ya hotmail.com yada windowslive.com olarak belirtin. Bu yazdığınız ve belirttiğiniz sekme sizin msn adresiniz olacaktır.
Ardından alttaki yönergeleri izleyin ve “Parola oluşturun” bu işlemi bir alt sekmede aynen yapıyoruz burası sizin şifre alanınızdır.

Altta diğer eposta adresi belirtin yerinde annenizin,babanızın yada bir yakınınızın adresini yazıp alt sekmeye geçiniz.Alt sekmedeki ad soyad bölümünü sizlere uygun şekilde doldurunuz.Daha sonra Il ve posta seçme geriye kalıyor bu bölümde önemlidir. Lütfen doğru bilgilerinizi giriniz.

Cinsiyet ve Doğum yılınızı sizlere uygun biçimde yazdıktan sonra Altta karşınıza çıkan güvenlik kodunu doğrulayın ve kabul ediyorum sekmesine tıklayınız. Anlattığım noktaları eksiksiz yaptıysanız bir msn sahibi olacaksınız, ve sizde sevdiklerinizle beraber mutlu iletişimli dakikalar geçireceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: > > >

Benzer Konular