logo

Hazal kaya kimdir, resimleri


Sponsorlu Bağlantılar


Ilk televizyonda gördüğüm senelerde lise çağlarında olan genco dizisindeki muhteşem güzelliğiyle ve oyunculuğuyla kendisine izleyicisini hayran bırakan hazal kaya’nın yıldızı parlamaya devam ediyor. hazal kaya özellikle son dönemde show tv ekranlarinda yayinlanan adını feriha koydum filminin başrol oyuncusu.

1990 istanbul doğumlu olan hazal kaya ailesine çok bağlı tabiki aileside ona bağlı. istanbulda italyan lisesinde son sinif okurken aşk-ı memnu dizisi oyunculari arasinda performansini kat ve kat katlayan bir oyuncu olarak oynadı hazal. aşk-ı memnu dizisiyle  oyunculuğunun zirvesine koşan genç oyuncu feriha dizisiylede bu başarısını devam ettirmekte.

Hazal kaya’nin bide kendine özgü nitelikleri vardir bunlar üzerine kisa bir araştirma yaptiktan sonra Tiyatro, Dans, Keman, Oyunculuk geliyor başta. nelerden hoşlanir diye araşdirdiğimizda? Beatles,The doors,Camel,Mfö,Hayko Cepkin gibi müzik gruplarını dinlemeyi seviyor genç oyuncu.

Kendisinin türkiyede belli başlı oynadiği diziler bulunuyor, bunlarida şu şekilde siraladik Sıla, Acemi Cadı, Taşların Sırrı, Genco, Aşk-ı Memnu ve adını feriha koydum dizileriyle devam ettirmekte. Daha önce reklam fimlerinde oynayan hazal Tofita, Ritmix, Nescafe, Turkcell ve Eti v.b firmalatin tanitimini yapti.

Kısaca hazal kaya‘yı birde fotoğraflariyla tanıyalım.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Benzer Konular