logo

Facebook kaydol


Sponsorlu Bağlantılar


Dünyayı ve türkiyeyi kasıp kavuran facebook ağı günümüzde halen en üst derecede kullanılan sosyal paylaşım sitelerinin başını çekiyor. internet’le ve bilgisayarla tanışmamış insanları bile internet’le tanıştıran facebook’a uzun bir süre daha rakip çıkmayacağa benziyor.

Fakat şunuda unutmamakta fayda var facebook günümüzde gençlerin derslerindeki geri kalmalarının başlıca sebebi olarak uzmanlar tarafından gösteriliyor.

Facebook türkçe olduktan sonra halen daha facebook kayit olmakta zorlanan kişiler görmekteyiz. aslında facebook kaydolmak kadar basit birşey yok fakat google aramalarına baktığımızda halen trajı yüksek olduğundan dolayı tekrardan kullanıcılarımıza anlatma gereksinimi duyuyoruz.

Facebook kaydol‘urken 18 yaş sınırını öncelikle unutmamızı sizlere bildiriyor ve gerekli olan sizlere sorulan adınız – soyadınız ve kimliğinizle ilgili bilgiler. bunlar yaş, şehir, cinsiyet v.s bilgileri doldurduktan sonra sayfanin altinda kodu girerek devam diyorsunuz ve artik sizde bir facebook sosyal ağı üyesi’siniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Benzer Konular