logo

Facebook abone kasma hilesi


Sponsorlu Bağlantılar


facebook-abone-kasmaDünyanın en büyük sosyal ağı’nı temsil eden ve bu tahttan’da pek ineceğe benzemeyen facebook’a ortalama 1 milyar üye kayıtlı. Hal böyle olunca oyun, haber, moda, sanat internette yapabilceğiniz herşeyi bu sosyal ağ’dan takip eder olduk.

Özellikle üye gruplarına önce üye olundu, sona kendileri grup açtı insanlarımız. Peki popüler olmadan abone sayınızı yükseltmek ya da internetteki tabiri ile abone kasmak mümkün mü? Tabii ki evet. Bu yazıyı yazmamızın asıl sebebi de bu zaten. Şimdi gelelim asıl önemli konumuz olan “Facebook abone kasma nasıl yapılır?” sorusunun cevabına bu biraz hiledir bazilarina göre bazilarina göre kolaylıktır.

Kullanıcılar arasında kullanılan tabiri ile Facebook abone kasma birden çok yol ile yapılabilmektedir. Bu yazımızda bu yollardan birkaçını sizlere anlatacağız. Abone kasma olayı aslında kullanıcıların gösteriş yapmak yada çok popüler olduğunu için kullandığı bir yöntemdir. Yeni moda bu yöntem ile arkadaşlarınıza gösteriş yapıp, hava atabilirsiniz.

Öncelikle aşağıda anlatacağımız yöntemleri kullanabilmek için profilinizde “Abone Ol” butonunun bulunması gerekmektedir. Eğer abone ol butonu gözükmüyorsa, sistemi aktif hale getirmemişsinizdir. Nasıl aktif hale getireceğinizi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Abone ol butonunu aktif hale getirdiğinizde aşağıdaki uygulamaları yaparak en kısa sürede abone sayınızı artırabilirsiniz. LINK

İlk yöntem manuel olarak (el ile) yapılan yöntemlerden biridir. Öncelikle bir adet sahte Facebook profili oluşturuyorsunuz. Özellikle kız profili oluşturur ve güzel bir kız resmini de profil fotoğrafı olarak kullanırsanız emin olun arkadaş sayınız çok hızlı şekilde artacaktır. Profili oluşturup önünüze geleni ekleyin ve arkadaş sayınızı artırdıktan sonra sahte hesabınızdan kendi hesabınıza arkadaş önermeye başlayın. Gelen arkadaşlık isteklerini onaylamayın ya da şimdi değil seçeneğini seçmeyin. O şekilde kalınca o istekler sizde abone olarak gözükecektir.

Diğer yöntem ise uygulama ile yorulmadan abone kasma yöntemi. Fakat bu facebook abone kasma yöntemi diğer sisteme göre daha risklidir. Hesabınızın kapatılması ya da ceza alma riskiniz bulunmaktadır. Bu sebeple bu yöntemi kendi hesabınıza değilde farklı bir hesaba uygulamanızı tavsiye ederiz. Şimdi geçelim yöntemi nasıl yapacağınıza bunuda kısasıyla videolu bir anlatımla bütünleştirmek istedik ve video ekledik tabi video’da gördüğünüz üzere işe yarar bir yöntemdir bu.

Video’nun hazırlığını yapan havlayankirpi ekibinede ayri bir teşekkür sunarız.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: >

Benzer Konular