logo

Emel acar ile en baştan başvuru formu


Sponsorlu Bağlantılar


imagesShow tv uzun zamandir yapmadiği atakları artık iç yapimlar ekibiyle beraber atmaya başladığı görünüyor. iş yapimlar koordinatörü caner erdem ve ekibinden ”Emel acar ile en baştan ” adlı yarışma programı hayellerinizi gerçekleştirmeye adım atmaya başladı. Türkiye’nin en başarılı modacılarından, şıklık, ve güzelliğin öncüsü Emel Acar, hanımları baştan yepyeni bir görüntüye kavuşturuyor.Programa başvuran adaylar kendilerini, Türkiye’nin en ünlü kuaförleri, doktorları ve modacılarının güvenli ellerine teslim ediyor. Değişim tamamlandıktan sonra Emel Acar özel olarak hazırladığı kıyafetle son rötüşünü yapıyor.. Programın finalinde yeni haliyle ilk kez karşılaşan konuğumuz izleyenlere hem mutluluk veriyor, hem duygu dolu anlar yaşatıyor.

Bu güzel serüvenin bir parçası olmak, kendinizi yepyeni bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız siz de başvurunuzu yapın…

‘Emel Acar ile En Baştan’ hafta içi her gün, yepyeni bölümleriyle çok yakında başlıcak olan yarışmanın internet sayfasındanda başvurularınızı yapabilirsiniz.

Emel Acar ile En Baştan programına başvuru için telefon numaramız; 0212 300 41 41.
Emel Acar İle En Baştan Başvuru Formu

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: >

Benzer Konular

“Emel acar ile en baştan başvuru formu” Konusu İçin 3 Yorum Yapıldı

  1. Zeliş dedi ki:

    Ben istanbuldan zeliş 19 yaşındayım 15 senedir şeker hastasıyım bende değişime girmek istiyorum emel acar sayesinde yardımcı olursanız sevinirim ..

  2. yasamin çiçek dedi ki:

    ben manisadan yasemin benim biraz morale ve biraz degişime ihtiyacım var bekarım 37 yaşındayım hayat beni çok yordu haddinden fazla gülmeyi unuttum kendime güvenimi kaybettim sayın emel acar banada elini uzatırmısın biraz degişim için bana yardım edersen sevinirim

  3. Dilek dedi ki:

    Mrb emel hanim yaklaşik 3 sezondur takıp edıyorum katilmak içln sekreterınız yasemın hanima bile bağlandim olmadi tek ısteğım slzin programa katilmak yaşim ve boyumla sorunlarim var ışe girmek istiyorum bu yüzden acil değışime ihtiyacim var sevgilerimle

Yorum Yapınız