logo

Etiketler ‘ttnet üyelik iptali’

TTNET Abonelik İptali Nasıl Yapılır

TTNET İnternet Aboneliğini iptal etmek için nasıl bir yol izlenmelidir?

ttnet

TTNET İnternet Kullanıcısı olarak aboneliğinizi iptal ettirmek mi istiyorsunuz? Bu Konuda sizlere yapmanız gereken işlemleri adım adım belirteceğiz.Eksik bilgiye sahip olan aboneler TTNET internet aboneliğini iptal ettirirken bir hayli zorluklarla karşılaşıyorlar. İşte aboneliğinizi kolay bir şekilde kapattırmak/iptal ettirmek için izlemeniz gereken yol aşağıda anlatıldığı gibidir.

İŞLEM 1 :

İlk olarak TTNET Online işlem merkezine girip ADSL Aboneliğinizin iptali ile ilgili önbaşvuru yapmanız gerekmektedir.

Online işlemler merkezine gitmek için https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr adresini açmalısınız. Daha önce üyelik açtıysanız direk olarak kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Fakat üyeliğiniz yok ise Üye ol butonuna tıklayıp gelen forumdaki bilgileri doldurup üyelik açabilirsiniz.

– Giriş işlemini yaptıktan sonra sol menüde bulunan Abonelik İşlemleri / ADSL Abonelik İşlemlerim / ADSL Abonelik İptal’ine tıklayınız.

Son adımdan sonra internet bağlantınız kesilecektir. Fakat bu işlem aboneliğinizi iptal etmez bu sadece ön başvuru işlemidir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra size en yakın TTNET merkezine gidip 10 gün içerisine ıslak imzanızı atarak internet aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Ön başvuru işlemi yeni fatura gelememesi için yapılan bir işlemdir. Eğer 10 gün içerisinde imza atmazsanız internet bağlantınız geri açılacaktır.