logo

Etiketler ‘sudan çıkmış balıklar dizi oyuncuları’

Burak sağyaşar kimdir, resimleri

Burak sağyaşar orjinal yakışıklılığıyla ve güzel oyunculuğuyla beyenileri üzerine toplayan burak sağyaşar 29 Ekim 1987 Adana doğumlu. Eğitimine, Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji bölümünde sürdürmektedir. Oyunculuk hayatına annesi Nilgün Sağyaşar’ın yapımcısı olduğu Yemin dizisi ile giriş yapmıştır.

En iyi bilinen rolü Küçük Kadınlar dizisinde “Utku Deviren” ismindeki rolü ve star tv’de halen yayında olan ‘sudan çıkmış balıklar’ dizisindeki selim karakterini canlandırıyor.

Dizide zeynep karekterini canlandıran ezgi eyüboğluyla beraber çok güzel oyunculukları ortaya çıkartan burak sağyaşarla ilgili internet üzerinden uzunca röportajlar bulabilirsiniz..

(daha&helliip;)


Ezgi eyüboğlu kimdir, resimleri

Ezgi eyüboğlu star tv ‘nin yaz filmlerinden olan ‘sudan çıkmış balıklar’ın başrol oyuncusu. dizideki adı ‘zeynep’ olan ezgi sempatik tavırları ve ailesine düşkünlüğüyle izleyici tarafından tam not verilen oyuncu.

Ezgi eyüboğlu 1988 istanbul doğumlu olup 23 yaşında 1.65 boyunda 50 kg kumral ela gözlü. Ezgi Eyüboğlu Bahçeşehir Üniversitesi Oyunculuk Yüksek Lisans öğrencisidir. Ezgi Eyüboğlu “Kalbim Seni Seçti” adlı dizide “Derin” karakterini canlandırırken yıldızı parlayan bir oyuncu.

Eti – Hoşbeş reklamı, Turkcell reklamı, Ülker reklam film’lerinde oynayan genç oyuncu. Kalbim Seni Seçti – 2011 (Derin)
Muhteşem Yüzyıl (Aybige 2012) ve son olarak ”sudan çıkmış balıklar” dizisiyle star tvde yaz dizisinde başrol oyuncusu.

(daha&helliip;)