logo

Etiketler ‘replika iphone fotoğrafları’

Çin malı iphone 4s

Satış fiyatı yüksek olan tüm elektronik ürünlerin birde çin malı versiyonu bildiğiniz gibi vardır. aslında çoğu orjinal ürün’ün orjinal fabrikalarıda çin’dedir. örneğin nokia, iphone, adidas v.b sayamadığım birsürü.

Özellikle iki-üc bin lira bir cep telefonuna veremeyen fakat heves eden insanlar piyasada replika(çakma) diye tabir edilen cep telefonlarına yönelmekte daha öncelerde kendiminde replika ürün kullanıp memnun kalmadığım bu piyasa aslında insanları gerçekten zor durumda bırakıyor? neden mi?

Öncelikle bi iphone 4s alan kişi ortalama 2bin lira yerine replika’sına 250-500 lira arasında bir para veriyor bazıları gerçekten iyi durumda kullanılıyor bazılarına çok kötü çıkıyor. tabi bu birazda insanda olanb şans’dan orjinal alırkende böyledir aslında elektronik eşya hep şans’dır.

Neyse konumuza fazla uzatmadan piyasadaki çin malı iphone 4s’lerin özelliklerinden kisaca bahsedelim sizlere. özellik olarak orjinaliyle birebir olan replika telefonların piyasa ortalaması 300 lira civarındadır.

(daha&helliip;)