logo

Etiketler ‘pes 2013 güncelleme hatası’

Pes 2013 Güncelleme Sorunu Çözümü

pes2013
Uzun süredir Pes 2013 te olan güncelleme sorunu ve online Pes 2013 oynama sorunu ile karşılaşıyoruz .Bunun bir çözümü olmalı ben sorunun çözüm yolunu buldum. Şimdi nasıl güncelleme sorununu halledebileceğinizi size anlatacağım.

1- İlk olarak kurmuş olduğunuz PES2013′ü bilgisayarınızdan komple kaldırın. Program Files da Konami Klasörü kalıyor silmiyor onu da silin.

2- İkinci adımda Orjinal DVD den PES2013  oyunumuzu tekrar bilgisayarımıza kuruyoruz.

3-Pes 2013 kurulduktan sonra BU ADRESTEN yeni update’i indiriyoruz. Linkte indireceğimiz dosya  “DVD Güncelleme Versiyonu“‘ olmasına dikkat ediyoruz. Direk burdan da indirebilirsiniz.

4- İndirdiğimiz güncellemeyi kuruyoruz, güncellemeyi kurduktan sonra biraz beklemeniz gerekiyor, burada hiçbirşeye basmayın güncelleme bittikten sonra tamamlandı diye yazacak.

5-Son bir adım kaldı Güncelleme bittikten sonra sizden bilgisayarınızın yeniden başlatılması istenebilir. Bilgisayarınız mutlaka yeniden başlatın. Bundan sonra da oyuna girip oyun içinden tekrar güncelleme yapabilirsiniz. Böylece güncelleme sorunundan  kurtulmuş oluyoruz. Eğer bu maddeleri tek tek uygulayıpta yapamayan olursa konu altındaki yorum bölümüne yazarak sorunu söylerse yardımcı olmaya çalışırım