logo

Etiketler ‘makyaj oyunları’

Kaykay Oyunları

kaykay oyunları
Hepimizin küçükken bindiği yahut herhangi bir gereçten kendine yaptığı bir kaykayı mutlaka olmuştur. Kaykayını hatırlamayan yoktur. Çocuklarına tavsiye eden yahut alıp veren de sanırım yoktur. Çünkü her ebeveyn için, özellikle büyük şehirlerde bu büyük bir risk demek. Öyle olunca çocuklara kaykayı anlatmak, onların da o eğlenceyi tatmasını sağlamak oldukça zor bir iş olsa gerek. Bunun için çeşitli internet siteleri size yardımcı olabilir. kaykay oyunlarıla çocuklarınıza bu muhteşem oyuncağı gösterebilir ve her ne kadar yerini tutmayacak olsa da bu zevki tatmalarını oyunlarla sağlayabilirsiniz.
Tıpkı kaykay gibi çocuklara anlatılması zor olan bir şey daha var. Dahası bir duygu… Aşkı çocuklara anlatmak epey bir zor olsa gerek. Ancak bunun da çözüm yolu oyunlar. İnternette yer alan aşk oyunlarıyla çocuklara aşkı bir nebze de olsa anlatabilirsiniz. Elbette tam kavramalarını sağlamaz ancak bir aşinalık kazandırır. Aşk oyunları ve kaykay oyunlarını bir araya getiren kaykayoyunlari.com adresli bir internet sitesi mevcut. Sitede pek çok oyun bulunmakta çocuklara yönelik. Çocukların meraklarını giderecek, onları eğitecek flash oyunlarını bünyesinde barındıran site, özellikle çocukların merak ettikleri soruların yanıtlarını oyunlarla vermeye çalışıyor.
Kız çocuklarının merak ettikleri makyaj mevzusuna da oyunlarla yaklaşan sitede pek çok makyaj oyunları da bulunuyor. Makyaj oyunlarıyla anneler kızlarına makyajın ne olduğunu ve nasıl, ne zaman yapılabileceğini anlatabiliyorlar…