logo

Etiketler ‘günlük burç yorumları’

30 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

burclar-gunluk-burclar

Koç
Hedefinize ilerliyorsunuz Sorumluluklar artıyor. Amaçlarınıza ulaşmak göre henüz hırslısınız fakat katı çok engeli okunuşu aşacaksınız. Çabalarınızı sürdürmeye itina göstermeli, kararlılık göstermelisiniz. Cumartesi günü tamamlanması gerekli olan işler yüzünden zamanınızı henüz sağlıklı planlamaya bakın. Kusursuz olarak kontrol edemediğiniz durumlar ortaya çıkabileceği göre paniğe kapılmamalısınız. Bugünlerde işleriniz okunuşu sizi duygusal yönde meşgul edebilecek ailevi evet da eve ait konular arasındaki hassas dengeyi korumaya bakmalısınız.

Boğa
Ufkunuzu yenileyin Hafta bitiminde düşüncelerinizde henüz kararlı okunuşu huzurlu olabilirsiniz. Kimisi durumlar, tartışmalar yüzünden fikirlerinizi evet da hayat görüşünüzü korumanız güfte konusu olabilmektedir .Sizi zihinsel açıdan meşgul kılabilecek katı çok değişim güfte konusu olabilmektedir .Yapıcı olabileceksiniz. Farklı düşünceler karşısında dengede olmaya bakın. Hafta bitiminde size yeni öneriler getirebilecek kişiler evet da eğitimler gündeme gelebilir. Uzaklarla ilgili işler okunuşu yolculuklar da mümkün.
(daha&helliip;)


31 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

burclar-gunluk-burclar
Sevgili Koç
Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine oranlı bir dönemdesiniz fakat bunu zorlaştıran bir takım psikolojik nedenler olabilmektedir .Bu engellerden kurtulmanız okunuşu hayatınızı yenileştirmeniz gereklidir. Zihinsel olarak vakit zaman olabildiğince dalgınsınız. Bu vaziyette hata yapabilirsiniz. Eğer duygularınız bir kişi ile ilgili aksi birşeyler söylüyorlarsa o insandan uzak durmaya çaba edin.

Sevgili Boğa
Bazı kimseler göre fedakarlıklara katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumlardan ziyade hoşlanacağınız söylenemez fakat kendinizi zorunlu hissedeceğiniz göre katlanacaksınız. Bir arkadaşınızın yararına, mühim bir işten veya olası bir muhalif cins ilişkisinden vazgeçebilirsiniz. Gerek iş, gerek duygusal ilişkilerde istiklal ihtiyacı duymanız olasıdır.
(daha&helliip;)