logo

Etiketler ‘facebook’

Facebook’a kayıt olma

Facebook’a kayıt olma

facebook

Facebook dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesidir. Bir çok otorite tarafından dünyanın en güvenli ve en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi olarak kabul edilmekte olan Facebook son derece yaygın olarak kullanılmaktadır. Facebook içerisinde profillerin olduğu insanların etiketlenebilecekleri ve sayfalar oluşturarak yaygın olarak gündem yaratabileceğiniz bir sosyal paylaşım sitesidir.

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi olan Facebook son yıllarda kullanıcıların bilgilerinin kurumlara veya devlete gönderilmesi ile ünlü olan bir sitesidir. İnsanların İP Bilgilerinin veya kişi,sel bilgilerin başka kurumlarla paylaşılmasının sonucunda özel ve kişisel hayat tehdit altına girdiğinden insanlar yavaş yavaş başka sosyal paylaşım siteleri aramaya başlamışlardır.

Facebook kayıt olma işlemi facebook.com sitesinden olmaktadır.

(daha&helliip;)


Facebook takipçi arttirma hilesi

facebook-abone-kasmaSon yılların en büyük iletişim aracı olan facebook’da takipçi arttirmayi bi nebze kolaylaştirmak icin bazi aracı siteler mevcut tabiki bu aracı siteler yabancı olduklarından dolayı sizlere kısa bir rehberlik edecez bu konuda.

Arkadaşlar bu sitelerin başında LikeSSS denen bir uygulamadan bahsedeceğim, kullanımı diğer uygulamalara göre biraz değişik ve basit olduğundan dolayı bundan başlıyacağız anlatımımıza. Fakat öğrenmesi oldukça kolay, eminim herkes yapabilir. Ancak yapamayanlar olursa yorum bölümünden sorularını sorabilirler.

Önce, LikeSSS.com adresine girin. Ardından sayfada aşağıya doğru indiğinizde “Get Access Token” butonunu göreceksiniz, ona tıklayın. Sizi Facebook’a yönlendirecektir, bir uygulama izin isteyecek; izin verin. Sizi anasayfaya yönlendirecektir, şimdi kapatın o sayfayı, LikeSSS sayfasına geri dönün ve Get Access Token butonuna tekrar tıklayın. Bu sefer birşey sormayacak, adres çubuğundaki adresin tümünü kopyalayın.

LikeSSS sayfasına tekrar dönün. Kopyaladığınız adresi Access Token bölümüne yapıştırın ve Submit butonuna basın. Evet, siteye giriş yaptınız. Giriş yapmanızla birlikte sitenin sizin bazı bilgilerinize erişebileceğini unutmayın.

Arada bir “Your Token is Expired” hatası alabilirsiniz, ilk başta yaptığımız token alma işlemini tekrar yaparsanız hiçbir sorun kalmayacaktır.

Takipçi arttırmak için Auto Follower seçeneğini seçin ve takipçilerin profilinize akışını izleyin. Tabi ki, tek yapabileceğiniz bu değil bu konu hakkında halen çıkmakta, ve başarılı olarak çalışan oldukça fazla site mevcuttur.