logo

Etiketler ‘Çizgi film oyunları’

Maden Oyunları

Maden Oyunları

Son yıllara damgasını vuran flash oyun fırtınası maden oyunlarıyla tam gaz devam ediyor. Çocukların ve genç oyuncuların severek oynadıkları maden oyunları, flash oyunlar içerisinde en çok oynanan kategori olma özelliğini koruyor. Maden oyunları içerisindeyse en çok rağbet gören oyun altın oyunları da çok çeşitli sayıda www.madenoyunlari.org adresinde bulunmaktadır.

Özellikle erkek çocuklar tarafından çok sevilerek oynanan Define Avı tarzı oyunları özenle seçiyor ve sistemimize ekliyoruz. Çocuklarımızın kıymetli madenleri öğrenerek, ufak yaşta bu konularda bilgilenmeleri amacıyla maden oyunları sitesinde, her çeşit madenle alakalı oyunlar yer alıyor. Bu oyunlar sayesinde çocuklarımız hem madenleri tanımak adına büyük bir adım atıyorlar hem de eğlenerek keyifli vakit geçiriyorlar. Sitemizde bütün oyunlar çocuklara ve tüm oyun severlere keyifli anlar yaşatmak için özenli bir şekilde seçiliyor. Seçimler sonucunda oyun severlerin ve internet gezginlerinin eğlenebileceği oyunlar yükleniyor.

Maden oyunlarının yanısıra sitemizde tamamiyle özgün ve özel yapım oyunlarımız sizleri beklemektedir. Sitemizde pek çok çocuğun yoğun ilgisini gören çizgi film oyunları da mevcuttur. Çizgi film oyunları kategorisindeki oyunlarımız çocukların daha çok eğlenebilmesi adına sürekli güncellenmekte ve yeni oyunlar yüklenmektedir. Özellikle Ben 10, Bugs Bunny ve Tom&Jerry gibi çizgi filmlerin oyunları yoğun ilgiyle karşılanıyor. Site ekibi olarak bizler de çocukların bu ilgisine kayıtsız kamıyor ve onlar için en güzel çizgi film oyunlarını sitemize ekliyoruz. Sizleri de çocuklarınızla birlikte kaliteli vakit geçirmek adına madenoyunlari.org adresine bekleriz…


Angry Birds Oyunları

Angry birds bir iphone uygulaması olarak karşımıza çıkan ve oldukça popülerleşen sevilen bir oyundur. Angry Birds oyununun pek çok versiyonu üretilmiş ve yayılmıştır. Elbette flash oyun üreticileri de bu Angry Birds akımına karşı kürek çekmemiş ve onlar da geliştirdikleri flash oyunlarla Angry Birds akımına destek vermektedirler. Flash oyunlarının da üretilmesiyle birlikte internet üzerinden de pek çok mecrada oynanabilen Angry Birds oyunları, halen daha hızla yayılmaya devam etmektedir.

Angry Birds oyunlarının bir arada ve derli toplu bir şekilde internet gezginlerine ve oyun severlere ulaştırılmasını amaçlayan bir de internet sitesi bulunmaktadır. www.angrybirdsoyunlari.org adresinde yayın yapan Angry Birds oyunları sitesi, alanındaki en kapsamlı oyun arşivine sahip. Özellikle çocuklar tarafından da çok sevilen Angry Birds oyunları, neredeyse Ben 10 oyunları kadar ilgi çekmektedir. Çocukların ve yetişkinlerin ortak zevki olan Angry Birds oyunları hemen hemen her yaş grubuna hitap etmektedir.

(daha&helliip;)