logo

Etiketler ‘Civciv oyunları’

Civciv Oyunları

Ailelerin günümüzde en çok şikâyet ettikleri şeylerden bir tanesi çocukların hayvanlara karşı sevgisiz yetişmesi olsa gerek. Bunun önüne geçmek için, çocukların hayvan beslemeleri, eğer olanak yoksa hayvan besleme oyunları oynayarak bu sevgiyi kazanmaları gerekiyor. Çocuklara bu sevgiyi aşılayabilmek ve onların ruhsal gelişimlerine katkı sağlamak üzere özel olarak hazırlanan civciv oyunları bulunmaktadır. Civciv oyunlarının pek çok farklı versiyonu var. Civciv oyunlarının tüm versiyonlarını bünyesinde barındıran bir oyun sitesi olan civcivoyunlari.com sitesi; misyon olarak, çocuklara hayvan sevgisini aşılamayı yüklenmiş durumda. Çocukların civciv besleyerek ve civcivlerle sanal da olsa oynayarak büyümeleri ileriki yaşlarında büyük pozitif katkılar sağlıyor.
Civciv oyunları sitesinde, sadece hayvan besleme üzerine değil; pek çok farklı alanda da flash oyunlar bulmak mümkün. Zeka oyunları kategorisinde çocukların temel zekâ gelişimlerine katkı sağlayacak kaliteli oyunlar bulunuyor. Dama, satranç gibi strateji ve zekâ oyunları bu kategoride yer alıyor ve çocukların bu oyunlarla tanışmaları sağlanıyor. Ha keza; beceri oyunları içerisinde de çocukların üç boyutlu düşünebilmelerine olanak tanıyan oyunlara yer veriliyor. Ebeveynlerin çokça tercih ettikleri bu oyun sitesi tüm bunları bir arada sağladığı için takdirleri üstüne topluyor.
Çocukların ruhsal ve zekâsal gelişimlerine önem veren oyun sitesi civcivoyunlari.com adresini mutlaka siz de ziyaret etmeli ve oyunların kalitesini görmelisiniz. Unutmayın, en etkili eğitim çocuklukta oyunlarla verilen eğitimdir.