logo

Etiketler ‘bimcell nedir’

Bimcell

Türkiye’de bilindiği üzere 3 tane büyük gsm şirketi vardır. bu 3 gsm şirketine bırakın yaklaşmayı rakip bile çıkmamıştır. bu gsm şirketlerinden sonra bim birleşik mağazalar zinciri tarafından bir atak yapıldı ve ”bimcell” projesi hayata geçirildi.  bu köşe yazımızda geleceğin gsm şirketi olma yolunda sağlam ilerleyen ” bimcell ”i konuşacağız.

Bilindiği gibi gsm sektörü sağlam altyapı gerektiren bir dal olduğundan dolayı ve yüksek faiş paraların döndüğü bir sektör olduğundan dolayı bimcell kendi altyapısıyla deyilde avea altyapısıyla bu işe girişmiştir.

İlk etapta gördüğümüz ve izlediğimiz kadarıyla avea altyapısını kullanmasına rağmen söz konusu gsm şirketinden daha güzel kampanyalarla kullanıcılara ulaşmaya çalışan ” bimcell ” ilk etapta garipsensede halk tarafından uygun fiyatlarda konuşturup, mesajlaştırdığından ve rahatça ucuz miktarlarla internet keyfi sunduğundan dolayı oldukça kullananları tarafından beyenilmişe benziyor.

Zannımca avea altyapısıyla başladıkları bu yolda belkide Türkiye’de gsm şirketi olma yolunda 4. firma olabilirlerse tahminlerimize göre zamanla kendi altyapılarınıda oluşturabilceğini zannediyoruz, bu yolda kalıcı olarak görünmekte.

Birkaç tane bimcell kampanlarından bahsederek sizlere konumuzu sonlandırmak istiyoruz. detaylı bimcell kampanlarını sitemizin arama kutucuğuna yazarakta bulabilirsiniz.

7/24 boyunca müşteri hizmetlerindende bilgi alabilirsiniz – 444 4 551 –