logo

Etiketler ‘bimcell müşteri hizmetleri’

Bimcell internet paketleri

Bim birleşik mağazalar zinciri’nin hazırlayığ sumduğu ve 4. büyük gsm şirketi olma yolunda sağlam adımlarla yürüyen bimcell hakkında bilgiler verelim birazda sizlere. Bim avea altyapisiyla çıktığı bu yolda avea kampanyalarından çok daha iyi kampanyalar sunuyor kullanıcısına özellikle 10 tl’ye 250 dakika konuşma sms ücreti 0.10 gibi ücretler kullanıcıyı cezbetmiyor deyil hani.

Biz bu konumuzda bimcell internet paketleri hakkında kısa soru-cevap tarzında bilgiler verecez sizlere. Öncelikle telefonunuzun internet ayarları daha yapılmamışsa 444 4 551 numaralı telefonu arayarak internet ayarlarınızı yapabilirsiniz. ilk sorumuzla basliyalim merak ettiklerinizin cevaplarını vermeye. İnternet paketleri ne kadar süre geçerlidir sorusuyla cevaplarımıza başlayalım sizinle.

Günlük internet paketi paket aktivasyonu yapıldığı günden sonraki günün gecesi saat 23:59′a kadar geçerli olacaktır. Haftalık internet paketi ise, paket aktivasyonunun yapıldığı gün itibariyle 8 gün geçerli olup, 8. günün gecesi saat 23:59′a kadar geçerli olacaktır. Aylık internet paketleri 30 gün boyunca geçerlidir.

(daha&helliip;)