logo

Etiketler ‘beceri oyunları’

Civciv Oyunları

Ailelerin günümüzde en çok şikâyet ettikleri şeylerden bir tanesi çocukların hayvanlara karşı sevgisiz yetişmesi olsa gerek. Bunun önüne geçmek için, çocukların hayvan beslemeleri, eğer olanak yoksa hayvan besleme oyunları oynayarak bu sevgiyi kazanmaları gerekiyor. Çocuklara bu sevgiyi aşılayabilmek ve onların ruhsal gelişimlerine katkı sağlamak üzere özel olarak hazırlanan civciv oyunları bulunmaktadır. Civciv oyunlarının pek çok farklı versiyonu var. Civciv oyunlarının tüm versiyonlarını bünyesinde barındıran bir oyun sitesi olan civcivoyunlari.com sitesi; misyon olarak, çocuklara hayvan sevgisini aşılamayı yüklenmiş durumda. Çocukların civciv besleyerek ve civcivlerle sanal da olsa oynayarak büyümeleri ileriki yaşlarında büyük pozitif katkılar sağlıyor.
Civciv oyunları sitesinde, sadece hayvan besleme üzerine değil; pek çok farklı alanda da flash oyunlar bulmak mümkün. Zeka oyunları kategorisinde çocukların temel zekâ gelişimlerine katkı sağlayacak kaliteli oyunlar bulunuyor. Dama, satranç gibi strateji ve zekâ oyunları bu kategoride yer alıyor ve çocukların bu oyunlarla tanışmaları sağlanıyor. Ha keza; beceri oyunları içerisinde de çocukların üç boyutlu düşünebilmelerine olanak tanıyan oyunlara yer veriliyor. Ebeveynlerin çokça tercih ettikleri bu oyun sitesi tüm bunları bir arada sağladığı için takdirleri üstüne topluyor.
Çocukların ruhsal ve zekâsal gelişimlerine önem veren oyun sitesi civcivoyunlari.com adresini mutlaka siz de ziyaret etmeli ve oyunların kalitesini görmelisiniz. Unutmayın, en etkili eğitim çocuklukta oyunlarla verilen eğitimdir.


En Kral Oyun

en kral oyun
İnternette yer alan flash oyunların hepsi birbirine benzer mi gelmeye başladı? Yeni oyunlar, farklı keyifler mi arıyorsunuz? Tam yerine geldiniz, bu yazımız sizin derdinize derman olacak nitelikte. Bugün sizlere tanıtacağımız oyun sitesi sayesinde oyun anlayışınıza yeni bir soluk gelecek. En kral oyunların yer aldığı bu internet sitesi, enkraloyun.org adresinde yayın hayatına devam ediyor. Kral oyuncular için hazırlanan özel tasarımı ve siteye özel yapım onlarca oyunu sayesinde flash oyun sitelerinin tamamından sıyrılan site, kategorileri ve kolay dolaşımı sayesinde oldukça göz dolduruyor.
Beceri oyunları içerisinde dakikalarca belki de saatlerce keyifli vakit geçirebileceksiniz. Bin bir çeşit beceri oyunları sayesinde keyifli vakit geçirebilir, dilerseniz çocuklarınızla tatlı bir rekabete girebilirsiniz. Özellikle erkek çocukların çok ilgisini çeken beceri oyunları, babalarıyla birlikte oynadıklarında onlar için unutulmaz bir hale gelebiliyor. Bazı temel becerilerin kazandırılmasında da yardımcı olan bu oyunlar çocuklara eğlence içerisinde bilgi de aşılıyor.
Bu oyunların yanı sıra, aşk oyunları kategorisinde de çocukların duygusal ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlayan enkraloyun.org ekibi, burada da özel yapım oyunlarının avantajlarını en etkili şekilde kullanıyorlar. Ebeveynlerin güvenilir oyun sitesi aradığı günümüzde kral oyun sitesi, güvenilirliğiyle, oyunlarının özenle hazırlanmasıyla ve reklamlarındaki seçiciliğiyle de ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Siz de hemen siteyi ziyaret ederek oyun oynamaya ve keyifli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz.


Kral Oyunum

kral oyunum
Merhabalar, bugün yeni keşfettiğim ve oyun severler için dizayn edilmiş harika bir oyun sitesini tanıtacağım sizlere. Oyun sitesinin adı kral oyunum. Kral oyunum sitesinin içerisinde türlü çeşit oyunlar bulunmakta ve biz oyun çılgınları için birbirinden eğlenceli flash oyunlar sunmaktadırlar. Site özellikle, hoş tasarımı, kolay gezilebilirliği ve minimize edilmiş reklamları sayesinde göz dolduruyor. Bugün tesadüf eseri ve biraz da can sıkıntısıyla keşfettiğim bu sitede beceri oyunlar kategorisinden çıkamadım bir türlü.

Beceri oyunlarının içerisinde bin bir çeşit oyun barındıran ve her gün güncellenen site, özgün oyunları ve diğer sitelerden farklı olarak özel yapım oyunlarıyla benim beğeni ve takdirimi kazandır. Ah! Az daha unutacaktım, bahsettiğim oyun sitesinin adresi kraloyunum.gen.tr

Siz de eğer bir oyun severseniz sakın kaçırmayın bu siteyi. Çünkü gerçekten kral oyun denilince artık benim aklıma gelen ilk site olmaya başladı bu site. Eğer oyunlardan zevk almazsanız beğenmedim butonuna tıklayarak oyun hakkında görüş bildirebiliyorsunuz. Ve sizle beraber diğer kişiler de oyundan hoşnut kalmadıysa, oyun siteden kaldırılıyor. Bu özelliğiyle bile diğer sitelerden oldukça üstün bir hale gelen kraloyunum.gen.tr adresi sizin için de vazgeçilmez olacak.

Çocuklar için düşünülmüş olsa da yukarıda da dediğim gibi, beceri oyunlarında neredeyse saatlerimi harcadım. Sanırım içimdeki çocuk hala hayatta Siz de dilerseniz benim gibi beceri oyunlarına takılıp kalabilir, dilerseniz de çocuklarınız için güvenilir bir oyun sitesine merhaba diyebilirsiniz.