logo

Etiketler ‘aşk oyunları’

En Kral Oyun

en kral oyun
İnternette yer alan flash oyunların hepsi birbirine benzer mi gelmeye başladı? Yeni oyunlar, farklı keyifler mi arıyorsunuz? Tam yerine geldiniz, bu yazımız sizin derdinize derman olacak nitelikte. Bugün sizlere tanıtacağımız oyun sitesi sayesinde oyun anlayışınıza yeni bir soluk gelecek. En kral oyunların yer aldığı bu internet sitesi, enkraloyun.org adresinde yayın hayatına devam ediyor. Kral oyuncular için hazırlanan özel tasarımı ve siteye özel yapım onlarca oyunu sayesinde flash oyun sitelerinin tamamından sıyrılan site, kategorileri ve kolay dolaşımı sayesinde oldukça göz dolduruyor.
Beceri oyunları içerisinde dakikalarca belki de saatlerce keyifli vakit geçirebileceksiniz. Bin bir çeşit beceri oyunları sayesinde keyifli vakit geçirebilir, dilerseniz çocuklarınızla tatlı bir rekabete girebilirsiniz. Özellikle erkek çocukların çok ilgisini çeken beceri oyunları, babalarıyla birlikte oynadıklarında onlar için unutulmaz bir hale gelebiliyor. Bazı temel becerilerin kazandırılmasında da yardımcı olan bu oyunlar çocuklara eğlence içerisinde bilgi de aşılıyor.
Bu oyunların yanı sıra, aşk oyunları kategorisinde de çocukların duygusal ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlayan enkraloyun.org ekibi, burada da özel yapım oyunlarının avantajlarını en etkili şekilde kullanıyorlar. Ebeveynlerin güvenilir oyun sitesi aradığı günümüzde kral oyun sitesi, güvenilirliğiyle, oyunlarının özenle hazırlanmasıyla ve reklamlarındaki seçiciliğiyle de ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Siz de hemen siteyi ziyaret ederek oyun oynamaya ve keyifli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz.


Kaykay Oyunları

kaykay oyunları
Hepimizin küçükken bindiği yahut herhangi bir gereçten kendine yaptığı bir kaykayı mutlaka olmuştur. Kaykayını hatırlamayan yoktur. Çocuklarına tavsiye eden yahut alıp veren de sanırım yoktur. Çünkü her ebeveyn için, özellikle büyük şehirlerde bu büyük bir risk demek. Öyle olunca çocuklara kaykayı anlatmak, onların da o eğlenceyi tatmasını sağlamak oldukça zor bir iş olsa gerek. Bunun için çeşitli internet siteleri size yardımcı olabilir. kaykay oyunlarıla çocuklarınıza bu muhteşem oyuncağı gösterebilir ve her ne kadar yerini tutmayacak olsa da bu zevki tatmalarını oyunlarla sağlayabilirsiniz.
Tıpkı kaykay gibi çocuklara anlatılması zor olan bir şey daha var. Dahası bir duygu… Aşkı çocuklara anlatmak epey bir zor olsa gerek. Ancak bunun da çözüm yolu oyunlar. İnternette yer alan aşk oyunlarıyla çocuklara aşkı bir nebze de olsa anlatabilirsiniz. Elbette tam kavramalarını sağlamaz ancak bir aşinalık kazandırır. Aşk oyunları ve kaykay oyunlarını bir araya getiren kaykayoyunlari.com adresli bir internet sitesi mevcut. Sitede pek çok oyun bulunmakta çocuklara yönelik. Çocukların meraklarını giderecek, onları eğitecek flash oyunlarını bünyesinde barındıran site, özellikle çocukların merak ettikleri soruların yanıtlarını oyunlarla vermeye çalışıyor.
Kız çocuklarının merak ettikleri makyaj mevzusuna da oyunlarla yaklaşan sitede pek çok makyaj oyunları da bulunuyor. Makyaj oyunlarıyla anneler kızlarına makyajın ne olduğunu ve nasıl, ne zaman yapılabileceğini anlatabiliyorlar…