logo

Dizi-Mag.Com Mahkeme kararıyla kapatıldı


Sponsorlu Bağlantılar


dizimag

Bilindiği gibi son aylarda yabancı dizi üzerine kurulmuş illegal bir şekilde yayın yapan dizi izleme sitesi Dizimag mahkeme kararıyla kapatıldı. Bu konuda internette bir çok spekülasyon dolaşmakta, bu spekülasyondan bazıları günlük 536.000 hiti ve 7.000 $ kazanan site haksız kazançtan dolayı kapatıldığı söyleniyor, diğer yandan dizilerin telif hakkı sahipleri tarafından dava açıldığı ve bu dava sonunda site yayınına son verildi ve site sahibi göz altına alındı gibi bazı söylemler dolaşmakta.

Dizimag isimli web sitesinin sahibi mahkeme kararından sonra dizimag1.com ve dizimag2.com olarak 2 domain ile devam etmek istese de yetkililer buna müsade etmedi. Burdan anlayabiliriz ki yetkililer bu konuda gayet kararlı görünüyor.

Dizimag sitesinin başına gelen bu durum benzer içerikli dizi sitesi sahipleri için emsal teşkil edecek bir durumdur.

Dizimag Sitesinin İçeriği nedir?

Dizimag isimli web sitesi bir çok popüler yabancı dizileri online site üzerinden izlemenize olanak tanıyan çok kaliteli bir dizi sitesi idi. Yüzlerce güncel ve eski yabancı dizileri kaliteli bir şekilde izleten sitenin geçtiğimiz hafta yayın hayatına son verildi. Dizi-mag.com sitesine girmek isteyen internet kullanıcılar aşağıdaki hata ile karşılaşmaktadır.

An error occurred on the server when processing the URL.

Dizi-mag.com sitesinin neden kapatıldığı, sahibinine ne olduğu ve benzeri soruları ilerleyen günlerde hep birlikte öğreneceğiz umarım.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: > > >

Benzer Konular