logo

Cevap Sende APK uygulaması İndir | Cevap Sende Yarışması Hangi Kanalda Saat kaçta


Sponsorlu Bağlantılar


ATV’de yayınlanan Cevap Sende yarışma programı resmi uygulamasıdır!

Cevap Sende APK uygulaması

Endemol Shine Türkiye prodüksiyonu ile ATV’de yayınlanan Cevap Sende programında canlı yayında sorulan sorulara kendi tercihlerinizi uygulama ile anında ileterek puan kazanabilir, canlı yayında yarışmacımız seyirci jokeri kullandığında fotoğrafınız yayına çıkabilir ek puanlar kazanabilirsiniz. Yayın dışında da ilginç sorulara cevap tercihlerinizi ileterek puan kazanmaya devam edebilirsiniz.

Toplayacağınız puanlar ile Türkiye sıralamanızı görebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek ücretsizdir.

Cevap Sende Yarışması APK İndir

9 Haziran 2015 Salı akşamı saat 22.45’te Atv ekranlarında Cevap Sende isimli yeni bir yarışma başlıyor. Bir bilgi ya da genel kültür yarışması olmayan Cevap Sende’de kazanmak için sadece Türk insanının neyi seçeceğini doğru tahmin etmek gerekiyor. Aynı zamanda bu yarışmanın mobil uygulaması da yayınlanmış durumda.

Cevap Sende hangi kanalda? : ATV

Cevap Sende hangi gün? : 09.Haziran.2015

Cevap Sende saat kaçta? : 22:45

Tür : Eğlence (Yarışma)

Cevap Sende özeti :

Türk insanının seçimlerini doğru bilenler bu yarışmanın galibi oluyor.

Cevap Sende, bir bilgi ya da genel kültür yarışması değil… Kazanmak için sadece, Türk insanının neyi seçeceğini doğru tahmin etmek gerekiyor. Bakalım, Türk insanını gerçekten tanıyor musunuz? Yarışmaya dahil olmak için yapman gereken tek şey, cep telefonunuza ya da tabletinize ‘cevap sende’ uygulamasını indirmek… Anıl İlter, stüdyodaki yarışmacılara güncel, neşeli, sıra dışı sorular soruyor; ekran başındakiler de cep telefonlarına ya da tabletlerine indirdikleri uygulama aracılığıyla yanıt vererek bir anda yarışmacı oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: > >

Benzer Konular