logo

Bimcell internet paketleri


Sponsorlu Bağlantılar


Bim birleşik mağazalar zinciri’nin hazırlayığ sumduğu ve 4. büyük gsm şirketi olma yolunda sağlam adımlarla yürüyen bimcell hakkında bilgiler verelim birazda sizlere. Bim avea altyapisiyla çıktığı bu yolda avea kampanyalarından çok daha iyi kampanyalar sunuyor kullanıcısına özellikle 10 tl’ye 250 dakika konuşma sms ücreti 0.10 gibi ücretler kullanıcıyı cezbetmiyor deyil hani.

Biz bu konumuzda bimcell internet paketleri hakkında kısa soru-cevap tarzında bilgiler verecez sizlere. Öncelikle telefonunuzun internet ayarları daha yapılmamışsa 444 4 551 numaralı telefonu arayarak internet ayarlarınızı yapabilirsiniz. ilk sorumuzla basliyalim merak ettiklerinizin cevaplarını vermeye. İnternet paketleri ne kadar süre geçerlidir sorusuyla cevaplarımıza başlayalım sizinle.

Günlük internet paketi paket aktivasyonu yapıldığı günden sonraki günün gecesi saat 23:59′a kadar geçerli olacaktır. Haftalık internet paketi ise, paket aktivasyonunun yapıldığı gün itibariyle 8 gün geçerli olup, 8. günün gecesi saat 23:59′a kadar geçerli olacaktır. Aylık internet paketleri 30 gün boyunca geçerlidir.

İnternet paketlerinde kullanmadığım kota bir sonraki döneme devreder mi?

Günlük ve haftalık internet paketlerinde kullanılmayan Mb. miktarı kullanım süresi dolduktan sonra yenilenmediği için devretmez. Aylık internet paketlerinde ise ay içinde kullanılmayan Mb. miktarı sadece bir sonraki aya devreder.

İnternet paketlerini nerelerde kullanabilirim?

İnternet paketleri 3G/GPRS/EDGE kullanımı BİMcell 3G/GPRS/EDGE şebekesinde geçerlidir. Uluslararası dolaşımda 3G/GPRS/EDGE kullanımı ayrıca ücretlendirilir.

İnternet paketlerinde kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim?

KALAN yazıp 5555‘e SMS göndererek internet paketlerinde kalan miktarı sorgulayabilirsiniz.

İnternet paketlerinden aynı dönem içerisinde kaç tane paket alabilirim?

Aynı dönem içerisinde birden fazla farklı paket alabilirsiniz.

Bir üst pakete geçmek istediğimde paketimi iptal etmem gerekir mi?

Evet, bir üst pakete geçmek istediğinizde mevcut internet paketinizi iptal ettirip tercih ettiğiniz internet paketini alabilirsiniz.

İnternet paketimi nasıl iptal edebilirim?

Aylık internet paketleri iptal talebini iletmediğiniz sürece her ay otomatik olarak hattınıza yüklenmektedir. Bu nedenle aylık internet paketlerini iptal etmek için IPTAL (PAKET ISMI) yazıp 5555‘e ücretsiz olarak mesaj gönderebilirsiniz. (Örnek: IPTAL 100MB, IPTAL 1GB). Günlük ve haftalık internet paketleri ise kullanım süreleri dolduktan sonra otomatik olarak iptal edilecektir.

İnternet paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?

Hayır. Aylık internet paketini iptal eden müşterilerimiz kalan haklarını paketlerinin son kullanım tarihine kadar kullanabilirler. Günlük ve haftalık paketlerde, kalan haklarınızı paketinizin son kullanım tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: > >

Benzer Konular