logo

bildir.net sonunda yayinda


Sponsorlu Bağlantılar


Domainiydi, temasiydi, tasarimiydi, logosuydu, eklentileriydi derken nerdeyse 5 günümüzü bu işlere oyaladık. Aslında kaç zamandır bildir.net domaini almayı planlıyordum en sonunda sahibi satmaya karar verdi ve aldık. daha öncelerde imleme sitesi olarak tasarlandı ve yayına zannedersem 2008-2009 gibi hazırlandı güzel işler başaracakken sahibinin ilgisizliğinden erken izine ayrıldı. birdahaki yayın hayatıda bizlerleymiş.

WordPress’de şahaneler yapabilceğimiz bir domain ararken bulduk bildir’i biz. insanlara bildir’elim dedik hayatta neler olduğunu. ee blog sitesi olarakta projelendirdik, ee çokta kötü olmadı yakın cevremizden iyi dilekler aldık bu yolda ilerlemeye başlarken..

Şimdi herkez tema’yı sormaya kalkacak doğal olarak onunda acıklamasını yapayım sizlere. desinglove teması kullanmakta bildir, bizden başka bir-iki site harici hiçbiyerde bulunmadığı gibi önemli olan temanin kendisinin görselliği deyil header, footer, sidebar’daki tasarımların güzelliğidir dikkatinizden kaçmasın. dowloand adresi malasef yoktur verirmisin derseniz ben vermem ama zamanla geliştiripde güzel bir şekliyle sunum yaparmiyiz bilemicem.

Her türlü fikirlerinizi, düşüncelerinizi bizlere iletişim formu vasıtasıyla veyahut info@bildir.net adresine mail atarakta yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Benzer Konular