logo

Avea Direk Müşteri Temsilcisine Bağlanma Numarası


Sponsorlu Bağlantılar


avea

Avea Direk Müşteri Temsilcisine Bağlanma Yardım

Avea müşteri temsilcisi numarası: 444 1 500’dür. BUradan sırasıyla 1 – 3 ve 0 tuşlarına bastığınızda müşteri temsilcisine bağlanırsınız.

veya

Avea müşteri temsilcisi numarası: 444 1 500’dür. BUradan sırasıyla 1 – 2 ve 0 tuşlarına bastığınızda müşteri temsilcisine bağlanırsınız.

” 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Avea hatlarından yapılan 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlandırılması halinde 43,89 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturalı müşterilerimiz için 45 Kuruş, Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir. “

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: > > > >

Benzer Konular

“Avea Direk Müşteri Temsilcisine Bağlanma Numarası” Konusu İçin 1 Yorum Yapıldı

  1. Yaşar dedi ki:

    3 gündür avea müşteri hizmetlerini arayorum ulaşamıyorum bide üstüne aramayı ücretli yapmışsınız telefonumun dışarıdan gelen özel numaralara kapatılmasını istedim hala sonuç alamadım bu yüzden dört tane telefon hattım var ve ben başka öperatöre geçecegim

Yorum Yapınız