logo

Ağva tatil köyleri, ağva resimleri


Sponsorlu Bağlantılar


Ağva istanbul’un yanı başında, doğanın bütün hünerlerini sergilediği bir yeryüzü cenneti. Ağva, yemyeşil bir ormana yaslanmış, masmavi bir denize yüzünü dönmüş, iki nehir arasında kalmış bir doğa harikası.

Ağva istanbulun bilinmeyen biryerlerinde olup keşfi herkez tarafından yapılmamış muazzam bir tatil mekanı.

Ağva, dört mevsim boyunca şehrin karmaşasından kaçmak isteyenleri kendine çekiyor. Çok kısa bir yolculuk sonunda Ağva ‘da bambaşka bir dünyaya kucak açmak ve rüya gibi bir tatil yaşamak mümkün. İstanbul’a sadece 97 km uzaklıkta bulunan Ağva, huzur içinde bir tatil için ideal fırsatlar sunuyor.

Ağva otel açısından da zengin bir belde. Ayrıca, Ağva otel ve motelleri kendine özgü mimarileri ile hemen dikkat çekiyor. Ağva ‘da bir otel arıyorsanız çoğunu Göksu Nehri kıyısında bulabilirsiniz. Ağva Göksu Nehri kıyısı haricinde Ağva merkezinde ve Ağva sahili kenarında tesislerde bulunmaktadır.

Ağva bu güzelleriklerin merkezi, hafta sonları bende tatil yapmak istiyorum, istanbul ve çevresinde olsun diyenlerin uğrak mekanı. sizde ağva tatil köyleri ‘nde tatilinizi geçirmek isterseniz bu güzellikleri burdan görebilir google aramalarındaki turizm sitelerindende rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: > >

Benzer Konular